В Апостолово поліцейські затримали п’яного автокрадія
Злодій скористався залишеними у замку запалювання ключами і викрав автомобіль прямо від приватного будинку власника.
Інформація про викрадення автомобіля надійшла до поліції 3 квітня о 4-ій ранку. На пошуки автовикрадача виїхали співробітники Апостолівського ВП та полку поліції особливого призначення спільно з працівниками управління превентивної діяльності ГУНП. Схожий за описом автомобіль вони помітили на дорозі Грушівка-Апостолове. Коли транспортний засіб зупинився, з'ясувалося, що водій був у стані сп'яніння і чітко пояснити навіщо викрав автівку і куди саме направляється не зміг.
Порушника доставили до відділення поліції. Автомобіль вилучили та повернули власнику.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком до 5 років.
Також водія притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП України (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції). Чоловік має сплатити штраф у розмірі 10 200 грн, йому загрожує рік позбавлення права керування усіма видами транспорту.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області