Ювенальні поліцейські Дніпра закликають батьків приділяти більше уваги дітям
Зараз діти проводять багато часу наодинці, тому правоохоронці радять батькам приділяти їм більше уваги - спілкуватись з дітьми, слідкувати, де та з ким вони проводять своє дозвілля, дізнаватись про коло їх друзів.
Звертайте увагу на активність дитини у мережі Інтернет! Адже в інтернет-просторі є багато небезпек для дитини - це і фейкові акаунти, шахрайства, інтернет-спільноти, які пропагують насильство та заманюють у них неповнолітніх.
Перевіряйте акаунти дитини в соціальних мережах та групи, до яких вона приєдналася, переглядайте зміст спілкування в приватних чатах. Намагайтеся встановити довірливі відносини з дітьми, щоб вони самі розповідали вам про своїх реальних та віртуальних друзів, спілкуйтеся з ними по-дружньому, будуйте довірливі стосунки, спонукайте дитину розповідати вам про її друзів та шкільне життя, ставтеся до неї з розумінням.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського РУП
