Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

За умисне тяжке тілесне ушкодження слідчі Дніпра повідомили про підозру 53-річному чоловіку

Опубліковано 02 березня 2026 року о 11:16

Під час конфлікту підозрюваний ударив ножем у живіт 25-річного сусіда. Чоловіка госпіталізували до медичного закладу.


Подія сталася в одній із квартир на проспекті Слобожанському в Індустріальному районі міста. Під час спільного дозвілля в оселі підозрюваного між чоловіками виник конфлікт, у ході якого господар завдав гостю ножового поранення.


Працівники Дніпровського районного управління поліції № 2  затримали 53-річного  фігуранта в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.


У підозрюваного поліцейські вилучили знаряддя злочину - ніж.


Слідчі управління поліції повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Нападнику загрожує до 8 років позбавлення волі.

#кримінальний_аналіз

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського районного управління поліції Nº 2


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux