Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Запрошуються кандидати на тестування рівня фізичної підготовленості на заміщення вакантних посад
Опубліковано 11 січня 2022 року о 15:15

12 січня 2022 року з 10.00 до 14.00 на базі легкоатлетичного манежу Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10, буде проведено тестування рівня фізичної підготовленості кандидатів на заміщення вакантних посад Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.

Основною метою тестування кандидатів є визначення їх придатності до служби в Національній поліції України та спроможності переносити фізичні навантаження без зниження працездатності при виконанні службових завдань, що стоять перед органами та підрозділами поліції.

Тестування рівня фізичної підготовленості кандидатів проводиться комісією, склад та порядок роботи якої затверджується наказом. До складу комісії, крім працівників органів (закладів, установ) поліції, дозволяється залучати фахівців з фізичної підготовки інших закладів, установ та організацій (за згодою).

До тестування комісія допускає осіб, які пройшли військово-лікарську комісію.

З метою об’єктивного вивчення рівня фізичної підготовленості кандидатів здійснюється їх розподіл на вікові групи, а саме:
перша група - чоловіки та жінки віком від 18 до 25 років включно;
друга група - чоловіки та жінки віком від 26 до 30 років включно;
третя група - чоловіки та жінки віком від 31 до 35 років включно;
четверта група - чоловіки та жінки віком понад 36 років.

Для чоловіків та жінок умови тестування однакові. Кандидати виконують вправи виключно у спортивній формі одягу та взутті за сезоном.

Тестування проводиться за сприятливих погодних умов. Несприятливими погодними умовами є сильні опади і температура повітря нижче -10 °С або вище +30 °С.

Рівень фізичної підготовленості кандидатів визначається за результатами виконання таких контрольних вправ:
1) комплексна силова вправа (для жінок та чоловіків);
2) біг на 100 метрів або човниковий біг 10х10 (для жінок та чоловіків);
3) біг на 1000 метрів (для жінок та чоловіків).

Перед початком тестування з кандидатами обов’язково проводиться цільовий інструктаж, про що робиться відповідний запис у журналі обліку інструктажів та медичного огляду кандидатів. На інструктажі кандидатам наголошується на необхідності дотримання заходів безпеки при виконанні вправ з фізичної підготовки та запобігання травматизму, а також проводиться опитування кандидатів щодо їх готовності до фізичного навантаження, що засвідчується їх особистим підписом.

Кандидати, які скаржаться на погане самопочуття, оглядаються медичним працівником і без його дозволу не допускаються до виконання вправ і нормативів. У разі погіршення самопочуття під час тестування кандидат повинен негайно повідомити про це членів комісії, які зобов'язані організувати надання йому невідкладної медичної допомоги. Після одужання кандидат зобов’язаний звернутися до підрозділу кадрового забезпечення органу поліції, який визначить йому дату повторного тестування.

Тестування з фізичної підготовки проводиться протягом одного дня. Кандидату для виконання контрольної вправи надається одна спроба. Виконання вправи повторно з метою покращення результату не допускається. В окремих випадках, коли вправу не було виконано через обставини, що не залежать від кандидата, голова комісії може дозволити виконання вправи повторно. У разі неможливості або небажання кандидата виконати всі контрольні вправи протягом одного дня, комісія визначає йому дату повторної перевірки, під час якої він заново проходить тестування по всім вправам.

Оскарження кандидатами результатів тестування розглядається відповідно до вимог чинного законодавства України та в установленому порядку.

Умови і порядок виконання контрольних вправ з фізичної підготовки:

1. Комплексна силова вправа
Вправа складається з двох елементів: піднімання тулуба в сід і згинання та розгинання рук в упорі лежачи, сукупна тривалість виконання яких становить 1 хвилину (по 30 секунд на кожний елемент вправи).
Вимірювання часу виконання вправи здійснюється секундоміром.
Вправа виконується на рівній поверхні підлоги або гімнастичному маті, під час виконання вправи може використовуватися контактна платформа 20 х 20 х 5 см, форма одягу кандидата спортивна та повинна дозволяти візуально визначати безпомилкове виконання елементів вправи.
Вихідне положення для виконання першого елементу вправи: лежачи на спині, руки за головою, пальці рук зчеплені в "замок", лопатки торкаються поверхні підлоги, ноги зігнуті в колінах під прямим кутом, ступні притиснуті асистентом до підлоги.
Вихідне положення для виконання другого елементу вправи: упор лежачи, руки на ширині плечей та випрямлені в ліктьових суглобах, пальці рук спрямовані вперед, плечі, тулуб і ноги утворюють пряму лінію, ноги разом, пальці ніг впираються в підлогу (мат) без будь-якої допоміжної опори.
За командою "Вихідне положення прийняти!" кандидат приймає вихідне положення для виконання першого елементу вправи.
За командою "Вправу починай!" кандидат виконує піднімання тулубу в сід до моменту торкання ліктями колін, виконуючи таким чином максимально можливу кількість піднімань за відведений час.
За командою "Час!" кандидат у найкоротший час самостійно приймає вихідне положення для виконання другого елементу вправи і виконує максимально можливу кількість разів згинання та розгинання рук в упорі лежачи до команди "Стій!".
Виконуючи другий елемент вправи, кандидат із вихідного положення згинає руки в ліктьових суглобах, торкаючись грудьми підлоги або контактної платформи, після чого, розгинаючи руки, повертається у вихідне положення та, зафіксувавши його, продовжує виконання вправи.
Результатом виконання комплексно силової вправи є сума безпомилково виконаних разів піднімань тулуба в сід і розгинання рук в упорі лежачи.
Виконання першого елементу вправи не зараховується в разі:
1) відсутності торкання ліктями колін;
2) відсутності торкання лопатками поверхні;
3) розімкнення пальців рук із "замка";
4) зміщення або підіймання таза.
Виконання другого елементу вправи не зараховується в разі:
1) торкання підлоги коліном (-ами), стегном (-ами), тазом;
2) порушення прямої лінії "плечі - тулуб - ноги";
3) відсутності фіксації тіла у вихідному положенні;
4) почергового згинання та розгинання рук;
5) відсутності торкання грудьми підлоги (платформи).

2. Контрольні вправи з бігу на 100 метрів, 1000 метрів та 3000 метрів
Вправи з бігу виконуються на бігових доріжках стадіону або на іншій рівній місцевості, яка підготовлена для їх безпечного виконання і дозволяє визначити результати. Для виконання вправи з бігу на 100 метрів бігова доріжка повинна бути розподілена на окремі смуги.
Максимальна кількість учасників забігу на 100 метрів - 4 особи, на 1000 і 3000 метрів - 10 осіб.
Вимірювання часу виконання вправи здійснюється секундоміром.
Команди для підготовки і виконання вправи на місці старту стартер подає голосом та супроводжує їх стартовим прапорцем.
Для подання команди "Руш!" дозволяється використовувати стартовий пістолет.
Вихідне положення - високий або низький старт.
Під час виконання вправи з бігу на 100 метрів кандидати за командами "На старт!" приймають вихідне положення, не наступаючи на лінію старту, "Увага!" - зберігають нерухомий стан, за командою стартера "Руш!" мають якнайшвидше подолати задану дистанцію.
Під час виконання вправ з бігу на 1000, 3000 метрів кандидати за командами "На старт!" стають за стартову лінію і, зайнявши вихідне положення, зберігають нерухомий стан, за командою стартера "Руш!" починають біг, намагаючись закінчити дистанцію якнайшвидше. За потреби дозволяється переходити на ходьбу.
Результатом виконання вправ з бігу є час з точністю до десятої частки секунди на 100 метрів і до секунди - на 1000 та 3000 метрів.
Вправа з бігу на 1000 метрів (на 3000 метрів) виконується останньою.

3. Контрольна вправа човниковий біг (10 х 10 метрів)
Вправа виконується на рівному майданчику з твердим покриттям, на якому нанесено дві паралельні лінії, на відстані 10 метрів одна від одної. Максимальна кількість учасників забігу становить 2 особи на відстані одна від одної 2 - 3 метри.
Вимірювання часу виконання вправи здійснюється секундоміром.
Вихідне положення - високий чи низький старт.
Кандидат за командою "На старт!" стає за лінію старту і, зайнявши вихідне положення, зберігає нерухомий стан. За командою "Руш!" він пробігає 10 метрів до протилежної лінії, перетинає її обома ногами, торкається поверхні майданчика однією рукою, повертається кругом і так само пробігає ще 9 відтинків по 10 метрів.
Результатом виконання вправи є час, витрачений на її виконання.
Вправа не зараховується в разі невиконання кандидатом:
1) забігання за лінію обома ногами;
2) торкання рукою поверхні майданчика.


Фізично підготовленим до служби є кандидат, який під час тестування виконав усі передбачені вправи на оцінку не нижче ніж «задовільно».

Списки кандидатів на тестування ТУТ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux