Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Завдала громаді понад 130 тисяч збитків: слідчі Нікопольщини повідомили посадовицю про підозру

Опубліковано 06 жовтня 2025 року о 15:48

Слідчі відділення поліції № 3 Нікопольського районного управління поліції викрили факти незаконних дій посадовиці Томаківської селищної ради. Через службову недбалість і неналежне виконання своїх обов’язків вона не внесла до офіційних документів відомості щодо отримання паливних талонів.

Як встановили правоохоронці, у 2022 році між селищною радою та одним із підприємств був укладений договір на постачання паливних «скретч-карток» для заправки службових автомобілів. Загальна сума договору становила майже 180 тисяч гривень.

Проте через недбалість посадовиці понад 2600 літрів пального залишилися невикористаними. Вона не зазначила у документації строк дії паливних талонів, який був чинним до 2024 року. У результаті громаді завдано збитків більш ніж на 130 тисяч гривень.

53-річній жінці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Матеріали кримінального провадження скеровано до суду.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Нікопольського районного управління поліції


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux